Combisteel Saladette | GN 2.5 1/1 Pan | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 900x700x870(h)mm
€770,00
€577,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | GN 2.5 1/1 Pan | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 900x700x870(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€770,00
U bespaart €192,50 (25%)
€577,50 excl. btw
€698,78 incl. btw
Of €232,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Compact Line
Breedte 900 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Afm.inwendig bxdxh 830x590x456 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R 600A
Temp. bereik °C +2/+8
Inh.Netto (ltr) 230
Statisch met ventilator
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik Kw/24h 2.4
Gewicht bruto (kg) 90
Bestel de CombiSteel Saladette | GN 2.5 1/1 PAN | Geheel RVS | Statisch met Ventilator | 900x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 900 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Afm.inwendig bxdxh 830x590x456 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R 600A
Temp. bereik °C +2/+8
Inh.Netto (ltr) 230
Statisch met ventilator
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik Kw/24h 2.4
Gewicht bruto (kg) 90
Specificaties
| Breedte | 900mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 870mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 2.4 |
| Gewicht | 90kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | GN 2.5 1/1 PAN | Geheel RVS | Statisch met Ventilator | 900x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0105 |
| EAN / Barcode | 7435137796763 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






