Combisteel Saladette | 8x 1/6 GN | Geheel Rvs | 3 Deurs | Statisch Met Ventilator | 1365x700x970(h)mm
€1.380,00
€1.035,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | 8x 1/6 GN | Geheel Rvs | 3 Deurs | Statisch Met Ventilator | 1365x700x970(h)mm | GN 1/6
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.380,00
U bespaart €345,00 (25%)
€1.035,00 excl. btw
€1.252,35 incl. btw
Of €417,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Compact Line
Capaciteit 8x 1/6 GN
Breedte 1365 mm Diepte 700 mm Hoogte 970 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Statisch met ventilator
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.4
Gewicht bruto (ltr) 140
GN-bakjes niet meegeleverd
Bestel de CombiSteel Saladette | 8x 1/6 GN | Geheel RVS | 3 Deurs | Statisch met Ventilator | 1365x700x970(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Capaciteit 8x 1/6 GN
Breedte 1365 mm Diepte 700 mm Hoogte 970 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Statisch met ventilator
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.4
Gewicht bruto (ltr) 140
GN-bakjes niet meegeleverd
Specificaties
| Breedte | 1365mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 970mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 2.4 |
| Gewicht | 140kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | 8x 1/6 GN | Geheel RVS | 3 Deurs | Statisch met Ventilator | 1365x700x970(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0100 |
| EAN / Barcode | 7435137796756 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





