Unninox Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 800x800x850(h)mm
€930,00
€651,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 800x800x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€930,00
U bespaart €279,00 (30%)
€651,00 excl. btw
€787,71 incl. btw
Of €262,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | CB8008 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit professionele hakblok UNNINOX is gemaakt hoge kwaliteit RVS met een 100 mm dik polyethyleen blok. De duurzame constructie 40 x 40 mm profielen is volledig gelast, voor extra stevigheid.
De stelpoten zorgen dat de hoogte enigszins aanpasbaar is en het hakblok ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Bovendien maken de gladde oppervlakken en het speciale voor vleesverwerking gemaakte polyethyleen blok het geheel zeer hygiënisch in gebruik en extra makkelijk te reinigen!
Bestel de UNNINOX Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 800x800x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stelpoten zorgen dat de hoogte enigszins aanpasbaar is en het hakblok ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Bovendien maken de gladde oppervlakken en het speciale voor vleesverwerking gemaakte polyethyleen blok het geheel zeer hygiënisch in gebruik en extra makkelijk te reinigen!
Specificaties
| Uitvoering | Blokdikte 100 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS (frame) / polyethyleen (blok) |
| Constructie | Gelast |
| Gewicht | 39 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 850 - 900 mm |
Bestel de UNNINOX Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 800x800x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | CB8008 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



