Combisteel Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 50mm | Zelfmontage | 500x400x800(h)mm
€310,00
€232,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 50mm | Zelfmontage | 500x400x800(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€310,00
U bespaart €77,50 (25%)
€232,50 excl. btw
€281,33 incl. btw
Of €93,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0300 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CombiSteel professionele hakblokken zijn verkrijgbaar met verschillende blokdiktes, maar allemaal zijn voorzien een stevig frame hoge kwaliteit RVS.
Met behulp de stelpoten is de hoogte enigszins aan te passen en zijn de hakblokken ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen. Verder zijn de hakblokken speciaal geschikt voor vleesverwerking en dus zeer hygiënisch in gebruik en eenvoudig te reinigen!
Bestel de CombiSteel Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 50mm | Zelfmontage | 500x400x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met behulp de stelpoten is de hoogte enigszins aan te passen en zijn de hakblokken ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen. Verder zijn de hakblokken speciaal geschikt voor vleesverwerking en dus zeer hygiënisch in gebruik en eenvoudig te reinigen!
Specificaties
| Uitvoering | Blokdikte 50 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS (frame) / polyethyleen (blok) |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 17 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 800 - 850 mm |
Bestel de CombiSteel Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 50mm | Zelfmontage | 500x400x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0300 |
| EAN / Barcode | 6017430491456 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



