Hendi Verbindingshaak | Aluminium | Hendi Opbergrek | 42x15x42(h)mm
€5,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Verbindingshaak | Aluminium | Hendi Opbergrek | 42x15x42(h)mm
OP VOORRAAD
€5,49 excl. btw
€6,64 incl. btw
Of €2,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 812280 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De verbindingshaak voor het HENDI aluminium opbergrek maakt het mogelijk om meerdere rekken met elkaar te verbinden en zo een stabiele hoekopstelling te creëren. De haak is gemaakt corrosiebestendig geanodiseerd aluminium, zeer robuust en eenvoudig te monteren, waardoor een veilige en stevige verbinding ontstaat. Voor het verbinden 2 rekken zijn minimaal 2 haken per plank nodig. De verbindingshaak is bedoeld voor het verlengen het HENDI aluminium opbergrek (art.nr. 812273).
Bestel de HENDI Verbindingshaak | Aluminium | HENDI Opbergrek | 42x15x42(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium (geanodiseerd) |
|---|---|
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 42 mm |
Bestel de HENDI Verbindingshaak | Aluminium | HENDI Opbergrek | 42x15x42(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 812280 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

