Bartscher Wijnrek | Staal | 5 Niveaus (130x 75cl) | Verstelbaar | Zelfmontage | 910x355x1405(h)mm
€98,00
€73,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Wijnrek | Staal | 5 Niveaus (130x 75cl) | Verstelbaar | Zelfmontage | 910x355x1405(h)mm
GRATIS VERZENDING
€98,00
U bespaart €24,50 (25%)
€73,50 excl. btw
€88,94 incl. btw
Of €29,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 601261 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met het Bartscher wijnrek bewaar je ca. 100 tot 130 standaardformaat wijnflessen liggend en ruimtebesparend op 5 speciale flessenniveaus verchroomd staal, welke verstelbaar zijn voor extra flexibiliteit. Door het eenvoudige steeksysteem is het in een handomdraai opgebouwd en onmiddellijk klaar voor gebruik.
Bestel de Bartscher Wijnrek | Staal | 5 Niveaus (130x 75cl) | Verstelbaar | Zelfmontage | 910x355x1405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 100 - 130x 75cl (standaardfles) |
|---|---|
| Materiaal | Verchroomd staal |
| Breedte(n) | 910 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 1405 mm |
| Niveaus | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Draagkracht | 40 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 15,6 kg |
Bestel de Bartscher Wijnrek | Staal | 5 Niveaus (130x 75cl) | Verstelbaar | Zelfmontage | 910x355x1405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 601261 |
| EAN / Barcode | 4015613757919 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











