Combisteel Etagère/warmtebrug | Rvs | 1 Niveau | Verwarmd (keramisch) | 0.75kw (230v) | 1000x300x350(h)mm
€915,00
€686,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Etagère/warmtebrug | Rvs | 1 Niveau | Verwarmd (keramisch) | 0.75kw (230v) | 1000x300x350(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€915,00
U bespaart €228,75 (25%)
€686,25 excl. btw
€830,36 incl. btw
Of €276,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7020.0700 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze verwarmde etagère CombiSteel kunnen bereide producten en gerechten eenvoudig warm worden gehouden voordat deze worden uitgeserveerd. De etagere is gemaakt hoogwaardig RVS en beschikt over 1 niveau met keramische verwarming.
Bovendien zijn er uitvoeringen in diverse breedtematen beschikbaar, 1000 tot 2000 mm, en met 1 of 2 niveaus, zodat er voor elke situatie een perfecte uitvoering of combinatie daarvan verkrijgbaar is!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkende breedte zijn.
Bestel de CombiSteel Etagère/Warmtebrug | RVS | 1 Niveau | Verwarmd (Keramisch) | 0.75kW (230V) | 1000x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien zijn er uitvoeringen in diverse breedtematen beschikbaar, 1000 tot 2000 mm, en met 1 of 2 niveaus, zodat er voor elke situatie een perfecte uitvoering of combinatie daarvan verkrijgbaar is!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkende breedte zijn.
Specificaties
| Plaatsing/montage | Tafelmodel |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch (keramisch) |
| Niveaus | 1 |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 350 mm |
Bestel de CombiSteel Etagère/Warmtebrug | RVS | 1 Niveau | Verwarmd (Keramisch) | 0.75kW (230V) | 1000x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7020.0700 |
| EAN / Barcode | 7435137877820 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B1800, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B2000, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B1400, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher




