Combisteel Bak-/grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 350x400 (rvs) | 3kw | Piëzo Ontsteking | 400x575x365(h)mm
€385,00
€288,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bak-/grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 350x400 (rvs) | 3kw | Piëzo Ontsteking | 400x575x365(h)mm | 3kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€385,00
U bespaart €96,25 (25%)
€288,75 excl. btw
€349,39 incl. btw
Of €116,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7539.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (14 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische en voordelige tafelmodel bak-/grillplaat CombiSteel heeft een bakoppervlak in RVS met gladde afwerking, welke wordt verhit door een krachtige gasbrander. Het gasvermogen kan eenvoudig met de draaiknop worden ingesteld en de piëzo-ontsteking zorgt voor soepel aansteken, zonder dat een elektrische aansluiting of gedoe met een lucifer of aansteker nodig is.
Het grilloppervlak is iets hellend geplaatst met een goot en afvoer aan de voorkant, waardoor vet en vocht eenvoudig worden afgevoerd naar (en opgevangen in) de uitneembare RVS vetopvanglade. Dit zorgt niet alleen voor comfortabeler gebruik, door de hoeveelheid vet en vocht op het grilloppervlak te beperken, maar ook voor eenvoudiger schoonmaken!
Deze uitvoering de bakplaat is voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is standaard bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 350x400 (RVS) | 3kW | Piëzo Ontsteking | 400x575x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het grilloppervlak is iets hellend geplaatst met een goot en afvoer aan de voorkant, waardoor vet en vocht eenvoudig worden afgevoerd naar (en opgevangen in) de uitneembare RVS vetopvanglade. Dit zorgt niet alleen voor comfortabeler gebruik, door de hoeveelheid vet en vocht op het grilloppervlak te beperken, maar ook voor eenvoudiger schoonmaken!
Deze uitvoering de bakplaat is voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is standaard bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas |
| Formaat bakoppervlak | B 350 x D 400 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Bediening | Analoog |
| Piëzo-ontsteking | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-201 |
| Onderstel | Nee |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 3 kW |
| Gewicht | 22 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 350x400 (RVS) | 3kW | Piëzo Ontsteking | 400x575x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7539.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242995969 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



