Combisteel Bak-/grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 600x400 (verchroomd) | 6kw | Piëzo Ontsteking | 650x575x365(h)mm
€770,00
€577,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bak-/grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 600x400 (verchroomd) | 6kw | Piëzo Ontsteking | 650x575x365(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€770,00
U bespaart €192,50 (25%)
€577,50 excl. btw
€698,78 incl. btw
Of €232,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7539.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ruime en voordelige tafelmodel bak-/grillplaat CombiSteel heeft een bakoppervlak in hoogwaardig verchroomd staal met gladde afwerking, welke wordt verhit door krachtige gasbranders die het oppervlak in 2 aparte zones verdelen. Het gasvermogen kan eenvoudig met de draaiknoppen per zone onafhankelijk worden ingesteld en de piëzo-ontsteking zorgt voor soepel aansteken, zonder dat een elektrische aansluiting of gedoe met een lucifer of aansteker nodig is.
Door de verchroomde afwerking kunnen verschillende gerechten na elkaar worden bereid zonder geur- of smaakoverdracht, zodat de bakplaat tussendoor niet constant hoeft te worden schoongemaakt. Ook heeft de bak-/grillplaat door de verchroomde afwerking een lagere warmteafgifte rond het apparaat, voor een prettigere werkomgeving.
Het grilloppervlak is iets hellend geplaatst met een goot en afvoer aan de voorkant, waardoor vet en vocht eenvoudig worden afgevoerd naar (en opgevangen in) de uitneembare RVS vetopvanglade. Dit zorgt niet alleen voor comfortabeler gebruik, door de hoeveelheid vet en vocht op het grilloppervlak te beperken, maar ook voor eenvoudiger schoonmaken!
Deze uitvoering de bakplaat is voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is standaard bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 600x400 (Verchroomd) | 6kW | Piëzo Ontsteking | 650x575x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door de verchroomde afwerking kunnen verschillende gerechten na elkaar worden bereid zonder geur- of smaakoverdracht, zodat de bakplaat tussendoor niet constant hoeft te worden schoongemaakt. Ook heeft de bak-/grillplaat door de verchroomde afwerking een lagere warmteafgifte rond het apparaat, voor een prettigere werkomgeving.
Het grilloppervlak is iets hellend geplaatst met een goot en afvoer aan de voorkant, waardoor vet en vocht eenvoudig worden afgevoerd naar (en opgevangen in) de uitneembare RVS vetopvanglade. Dit zorgt niet alleen voor comfortabeler gebruik, door de hoeveelheid vet en vocht op het grilloppervlak te beperken, maar ook voor eenvoudiger schoonmaken!
Deze uitvoering de bakplaat is voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is standaard bijgesloten om het apparaat te kunnen laten aanpassen naar propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas |
| Formaat bakoppervlak | B 600 x D 400 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Verchroomd |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Bediening | Analoog |
| Piëzo-ontsteking | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-201 |
| Onderstel | Nee |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 6 kW (2x 3 kW) |
| Gewicht | 33 kg |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Bak-/Grillplaat | Aardgas | Glad Oppervlak 600x400 (Verchroomd) | 6kW | Piëzo Ontsteking | 650x575x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7539.0015 |
| EAN / Barcode | 7422242995983 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







