Combisteel Warmhoudwagen | 15x 2/1 GN | 60°c/80°c | Geventileerd | 2kw (230v) | Wielen (geremd) | 811x928x1660(h)mm
€2.740,00
€2.055,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Warmhoudwagen | 15x 2/1 GN | 60°c/80°c | Geventileerd | 2kw (230v) | Wielen (geremd) | 811x928x1660(h)mm | 2kW | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€2.740,00
U bespaart €685,00 (25%)
€2.055,00 excl. btw
€2.486,55 incl. btw
Of €828,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.1100 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele warmhoudwagen CombiSteel is ideaal voor het eenvoudig en in de perfecte condities vervoeren grote hoeveelheiden bereide producten of gerechten. De wagen heeft een ruime capaciteit met 15 niveaus in 2/1 GN-formaat, welke uiteraard ook kunnen worden gebruikt om een capaciteit 30x 1/1 GN-formaat te bieden.
De geventileerde elektrische verhitting heeft een digitaal instelbaar temperatuurbereik 60°C/80°C en in de bodem heeft het apparaat een speciaal waterbakje direct boven een verhittingselement, waarmee in passieve bevochtiging kan worden voorzien. Dit maakt de wagen ook geschikt voor delicatere producten en gerechten.
De warmhoudwagen heeft een robuuste behuizing in geborsteld RVS met een stevige bovenkant, waar extra producten of hulpmiddelen op kunnen worden geplaats. De geremde kunststof zwenkwielen zorgen samen met de extra grote handgrepen op alle hoeken voor bijzonder eenvoudig en comfortabel verrijden en de stootrand, die rondom even ver naar buiten steekt als de handgrepen, beschermt de wagen tegen beschadigingen.
Bestel de CombiSteel Warmhoudwagen | 15x 2/1 GN | 60°C/80°C | Geventileerd | 2kW (230V) | Wielen (Geremd) | 811x928x1660(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De geventileerde elektrische verhitting heeft een digitaal instelbaar temperatuurbereik 60°C/80°C en in de bodem heeft het apparaat een speciaal waterbakje direct boven een verhittingselement, waarmee in passieve bevochtiging kan worden voorzien. Dit maakt de wagen ook geschikt voor delicatere producten en gerechten.
De warmhoudwagen heeft een robuuste behuizing in geborsteld RVS met een stevige bovenkant, waar extra producten of hulpmiddelen op kunnen worden geplaats. De geremde kunststof zwenkwielen zorgen samen met de extra grote handgrepen op alle hoeken voor bijzonder eenvoudig en comfortabel verrijden en de stootrand, die rondom even ver naar buiten steekt als de handgrepen, beschermt de wagen tegen beschadigingen.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Capaciteit | 15x 2/1 GN of 30x 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | 60°C / 80°C |
| Verwarming | Geventileerd |
| Bevochtiging | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 143 kg |
| Breedte | 811 mm |
| Diepte | 928 mm |
| Hoogte | 1660 mm |
Bestel de CombiSteel Warmhoudwagen | 15x 2/1 GN | 60°C/80°C | Geventileerd | 2kW (230V) | Wielen (Geremd) | 811x928x1660(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.1100 |
| EAN / Barcode | 7435137885832 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Inzetpan 6,5 Liter Voor Hot Pot
-15% KORTING
Emga
Warmhoudkap
-15% KORTING
Emga






