Combisteel Etagère/warmtebrug | Rvs | 2 Niveaus | Verwarmd (halogeen) | 60°c/70°c | 2.4kw (2x 230v) | 1500x300x650(h)mm
€425,00
€318,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Etagère/warmtebrug | Rvs | 2 Niveaus | Verwarmd (halogeen) | 60°c/70°c | 2.4kw (2x 230v) | 1500x300x650(h)mm | 2.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€425,00
U bespaart €106,25 (25%)
€318,75 excl. btw
€385,69 incl. btw
Of €128,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7539.0055 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze verwarmde etagère CombiSteel kunnen bereide producten en gerechten eenvoudig warm worden gehouden voordat deze worden uitgeserveerd. De etagere is gemaakt hoogwaardig RVS en beschikt over 2 niveaus met halogeenverwarming met vaste verwarmingstemperatuur 60°C/70°C, waarbij de niveaus onafhankelijk elkaar kunnen worden bediend voor optimale flexibiliteit.
De aparte en verlichte aan-/uitschakelaars per niveau en de verhittingscontrolelampes zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik, omdat ze je op elk moment de status het apparaat laten zien. Bovendien zijn er uitvoeringen in diverse breedtematen beschikbaar - namelijk 900, 1200 of 1500 mm - zodat er voor elke situatie een perfecte uitvoering of combinatie daarvan verkrijgbaar is!
Bestel de CombiSteel Etagère/Warmtebrug | RVS | 2 Niveaus | Verwarmd (Halogeen) | 60°C/70°C | 2.4kW (2x 230V) | 1500x300x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De aparte en verlichte aan-/uitschakelaars per niveau en de verhittingscontrolelampes zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik, omdat ze je op elk moment de status het apparaat laten zien. Bovendien zijn er uitvoeringen in diverse breedtematen beschikbaar - namelijk 900, 1200 of 1500 mm - zodat er voor elke situatie een perfecte uitvoering of combinatie daarvan verkrijgbaar is!
Specificaties
| Plaatsing/montage | Tafelmodel |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch (halogeen) |
| Temperatuurbereik | 60°C / 70°C |
| Niveaus | 2 |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Vrije ruimte | 2x 252 mm |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Aansluitwaarde | 2,4 kW |
| Voeding | 2x 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 19 kg |
| Breedte | 1500 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 650 mm |
Bestel de CombiSteel Etagère/Warmtebrug | RVS | 2 Niveaus | Verwarmd (Halogeen) | 60°C/70°C | 2.4kW (2x 230V) | 1500x300x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7539.0055 |
| EAN / Barcode | 7422242996980 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B1800, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B2000, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher
Etagère, B1400, 2 Planken
-25% KORTING
Bartscher







