Tefcold Doorgeef-barkoelkast | Fgb | 680l | Zwart | -2°c/+8°c | Geforceerd | 2x 4 Draaideuren | 2490x610x950(h)mm
€4.160,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Doorgeef-barkoelkast | Fgb | 680l | Zwart | -2°c/+8°c | Geforceerd | 2x 4 Draaideuren | 2490x610x950(h)mm | 2100x422x794(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.160,00 excl. btw
€5.033,60 incl. btw
Of €1.677,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 48676 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De unieke professionele FGB-serie doorgeefbarkoelkasten Tefcold combineren een optimale presentatie de inhoud met een bijzonder doorgeefsysteem, waarbij het apparaat zowel glasdeuren aan de voor- als achterkant heeft. En deze serie is verkrijgbaar in uitvoeringen met 2, 3 of 4 doorgeefdeuren, zodat er voor elke situatie wel een passend model of combinatie daarvan beschikbaar is!
Aantrekkelijke Presentatie + Vlakke SchappenDoor het grote glassoppervlak in de deuren, de verticale interne LED-verlichting en het spiegelende interieur wordt de inhoud duidelijk zichtbaar geëtaleerd en springt deze direct in het oog. En in plaats draadroosters is de koeling uitgevoerd met verstelbare vlakke schappen in stevig RVS, zodat producten makkelijker en stabieler in de koeling kunnen worden geplaatst, zonder te wiebelen, en de perforaties in de schappen zorgen dat de koude lucht toch optimaal kan circuleren.
Krachtige KoelingDe doorgeefbarkoelkast heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik. Het temperatuurbereik -2°C/+8°C is daarbij eenvoudig instelbaar het digitale bedieningspaneel met helder display.
Daarnaast beschikt de barkoeling over automatische ontdooiing, maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Hoogwaardige ConstructieDe doorgeefbarkoelkast heeft een behuizing robuust plaatstaal met zwarte coating en het interieur is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met spiegelend gepolijste afwerking. Verder zijn de deuren voorzien ergonomische geïntegreerde handgrepen over de volledige breedte en is iedere deur voorzien een eigen slot. Voor optimale flexibiliteit kan de scharnierkant zelfs indien gewenst per deur worden omgekeerd!
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie; in tegenstelling tot wat op de afbeeldingen is weergegeven, heeft deze barkoelkast glasdeuren aan beide kanten (voor én achter).
Bestel de Tefcold Doorgeef-Barkoelkast | FGB | 680L | Zwart | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2x 4 Draaideuren | 2490x610x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke Presentatie + Vlakke SchappenDoor het grote glassoppervlak in de deuren, de verticale interne LED-verlichting en het spiegelende interieur wordt de inhoud duidelijk zichtbaar geëtaleerd en springt deze direct in het oog. En in plaats draadroosters is de koeling uitgevoerd met verstelbare vlakke schappen in stevig RVS, zodat producten makkelijker en stabieler in de koeling kunnen worden geplaatst, zonder te wiebelen, en de perforaties in de schappen zorgen dat de koude lucht toch optimaal kan circuleren.
Krachtige KoelingDe doorgeefbarkoelkast heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, wat de barkoeling zeer geschikt maakt voor intensief professioneel gebruik. Het temperatuurbereik -2°C/+8°C is daarbij eenvoudig instelbaar het digitale bedieningspaneel met helder display.
Daarnaast beschikt de barkoeling over automatische ontdooiing, maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Hoogwaardige ConstructieDe doorgeefbarkoelkast heeft een behuizing robuust plaatstaal met zwarte coating en het interieur is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met spiegelend gepolijste afwerking. Verder zijn de deuren voorzien ergonomische geïntegreerde handgrepen over de volledige breedte en is iedere deur voorzien een eigen slot. Voor optimale flexibiliteit kan de scharnierkant zelfs indien gewenst per deur worden omgekeerd!
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie; in tegenstelling tot wat op de afbeeldingen is weergegeven, heeft deze barkoelkast glasdeuren aan beide kanten (voor én achter).
Specificaties
| Serie | Tefcold FGB |
|---|---|
| Type | FGB249 DDG |
| Uitvoering | Doorgeefsysteem |
| Bruto inhoud | 680 liter |
| Binnenafmetingen | B 2100 x D 422 x H 794 mm |
| Materiaal | Staal (extern), RVS AISI-430 (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), gepolijst (intern) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 421 x 434 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 4 (voor) + 4 (achter) |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,82 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2125 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 225 kg |
| Breedte | 2490 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 950 mm |
Bestel de Tefcold Doorgeef-Barkoelkast | FGB | 680L | Zwart | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2x 4 Draaideuren | 2490x610x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 48676 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


