Tefcold Barkoelkast | Cbc | 630l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 2542x513x860(h)mm
€2.269,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Barkoelkast | Cbc | 630l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 2542x513x860(h)mm | 2162x415x760(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.269,00 excl. btw
€2.745,49 incl. btw
Of €915,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 15857 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele CBC barkoelkasten Tefcold zijn uitgevoerd in robuuste stalen behuizing met strakke zwarte coating en interieur in hoogwaardig RVS met glanzende afwerking.
De CBC-serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen met glas- of dichte deuren, zodat voor haast elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is. Daarnaast zijn er ladensets met verschillende indelingen verkrijgbaar, waarmee een deur kan worden vervangen door een set stevige laden.
Vlakke Geperforeerde SchappenDe CBC barkoelkasten zijn voorzien vlakke geperforeerde schappen in plaats draadroosters, waar veel andere barkoelkasten mee zijn uitgerust. Dit zorgt voor veel stabielere plaatsing bijvoorbeeld flesjes en blikjes, terwijl de perforaties zorgen dat de interne luchtcirculatie optimaal blijft.
De barkoelingen worden standaard geleverd met 2 schappen per deur. Deze schappen zijn verstelbaar en verwijderbaar, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingedeeld, en extra schappen zijn los verkrijgbaar.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar en wordt deze aantrekkelijke geëtaleerd. Dit maakt de barkoelkast niet alleen geschikt in de backbar, maar ook voor front-of-house voor directe presentatie aan gasten is dit de perfecte barkoeling.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Dit maakt de barkoeling zeer geschikt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Ook is het apparaat geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordDe koeling is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich hoog aan de voorkant, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast hebben de zelfsluitende glasdeuren ieder een slot, voor optimaal gebruiksgemak, en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing, ook een enigszins ongelijke ondergrond.
Accessoires & ToebehorenOm de CBC barkoelkasten volledig naar wens te kunnen indelen zijn extra geperforeerde schappen los verkrijgbaar, maar daarnaast kunnen individuele deuren ook worden vervangen door diverse ladensets. Zo zijn er sets 2 laden verkrijgbaar, met twee gelijke laden of een grote en een kleine lade, of sets 3 gelijke laden.
Bestel de Tefcold Barkoelkast | CBC | 630L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 2542x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De CBC-serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen met glas- of dichte deuren, zodat voor haast elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is. Daarnaast zijn er ladensets met verschillende indelingen verkrijgbaar, waarmee een deur kan worden vervangen door een set stevige laden.
Vlakke Geperforeerde SchappenDe CBC barkoelkasten zijn voorzien vlakke geperforeerde schappen in plaats draadroosters, waar veel andere barkoelkasten mee zijn uitgerust. Dit zorgt voor veel stabielere plaatsing bijvoorbeeld flesjes en blikjes, terwijl de perforaties zorgen dat de interne luchtcirculatie optimaal blijft.
De barkoelingen worden standaard geleverd met 2 schappen per deur. Deze schappen zijn verstelbaar en verwijderbaar, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingedeeld, en extra schappen zijn los verkrijgbaar.
Perfecte PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar en wordt deze aantrekkelijke geëtaleerd. Dit maakt de barkoelkast niet alleen geschikt in de backbar, maar ook voor front-of-house voor directe presentatie aan gasten is dit de perfecte barkoeling.
Krachtige KoelingHet apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling, wat zorgt voor een optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Dit maakt de barkoeling zeer geschikt voor intensief professioneel gebruik.
De koeling heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Ook is het apparaat geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordDe koeling is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met display bevindt zich hoog aan de voorkant, zodat je er ook onderbouw eenvoudig kunt. Daarnaast hebben de zelfsluitende glasdeuren ieder een slot, voor optimaal gebruiksgemak, en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing, ook een enigszins ongelijke ondergrond.
Accessoires & ToebehorenOm de CBC barkoelkasten volledig naar wens te kunnen indelen zijn extra geperforeerde schappen los verkrijgbaar, maar daarnaast kunnen individuele deuren ook worden vervangen door diverse ladensets. Zo zijn er sets 2 laden verkrijgbaar, met twee gelijke laden of een grote en een kleine lade, of sets 3 gelijke laden.
Specificaties
| Serie | Tefcold CBC |
|---|---|
| Type | CBC410G |
| Bruto inhoud | 630 liter |
| Binnenafmetingen | B 2162 x D 415 x H 760 mm |
| Materiaal | Staal (extern), RVS AISI-430 (intern), RVS AISI-304 (schappen) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), glanzend (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 4 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Lade(n) | Optie |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,08 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1489 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 167 kg |
| Breedte | 2162 mm |
| Diepte | 513 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Tefcold Barkoelkast | CBC | 630L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 2542x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 15857 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


