Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-150mm | 1,2kw | Met Ingebouwd Element | 355x615x278(h)mm
€280,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bain Marie Gn1/1x1-150mm | 1,2kw | Met Ingebouwd Element | 355x615x278(h)mm | 1.2kW | 354x595x255(h)mm | Glas
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€280,00 excl. btw
€338,80 incl. btw
Of €112,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688033 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bain marie inclusief indeling 4xGN1/4 en diep 150mm, met diepgetrokken naadloze 1/1GN compartiment hierdoor is deze gemakkelijk te reinigen, geschikt voor GN bakken maximaal 15cm diep, regelbare thermostaat, controlelampje en ingebouwd element, met GN bakken en deksels met lepeluitsparing, met aftapkraan.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones 1
Gewicht netto 8 kg
Materiaal RVS
Meegeleverde accessoires: 4x 1/4 GN bak 15 cm en deksel met lepeluitsparing
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud 15cm
Met aftapkraan: Ja
Compartimenten: 01
Met kraan: Nee
Naadloos: Ja
Soort glas: Dubbel glas
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofschakelaar: Nee
Afmeting: 354x595x255(h)mm
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/1x1-150mm | 1,2kW | Met ingebouwd element | 355x615x278(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Met stekker: Ja
Opslag maatvoering: 53x32,5cm 1/1GN
Model: Tafel model
Aantal onafhankelijke zones 1
Gewicht netto 8 kg
Materiaal RVS
Meegeleverde accessoires: 4x 1/4 GN bak 15 cm en deksel met lepeluitsparing
Ingebouwd element: Ja
Hoogte / inhoud 15cm
Met aftapkraan: Ja
Compartimenten: 01
Met kraan: Nee
Naadloos: Ja
Soort glas: Dubbel glas
Thermostaat: Manuele bediening
Traploos regelbaar: Ja
Verstelbare poten: Nee
Met hoofschakelaar: Nee
Afmeting: 354x595x255(h)mm
Specificaties
| Breedte | 355mm |
|---|---|
| Diepte | 615mm |
| Hoogte | 278mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.2 |
| Gewicht | 8kg |
Bestel de CaterChef Bain marie GN1/1x1-150mm | 1,2kW | Met ingebouwd element | 355x615x278(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688033 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
