Caterchef Bakplaat | Oppervlak Glad/gegroefd 400x400 (rvs) | 3kw (230v)| 400x545x270(h)mm
€420,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Bakplaat | Oppervlak Glad/gegroefd 400x400 (rvs) | 3kw (230v)| 400x545x270(h)mm | 3kW | 400x545x270(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€420,00 excl. btw
€508,20 incl. btw
Of €169,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688515 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Caterchef Bakplaat | Oppervlak Glad/gegroefd 400x400 (rvs) | 3kw (230v)| 400x545x270(h)mm van CaterChef is een professionele oplossing uit de categorie Elektrische grillplaten bakplaten. Dit product is vervaardigd uit RVS en met afmetingen van 400 x 545 x 270 mm (BxDxH). Voorzien van een vermogen van 3 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: thermostatisch regelbaar, instelbare thermostaat, statische koeling. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in CaterChef professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Temperatuurbereik: 50 tot 300Thermostatische veiligheidsklep: Nee
Bediening: Manueel
Door gekwalificeerd installateur: Nee
Met thermokoppel: Nee
Met vetopvang bak: Ja
Met waalvlam: Nee
Piëzo ontsteking: Nee
Thermostaat: Manuele bediening
Met hoofschakelaar: Nee
Benodigde aansluiting: Geen
Aansluiting voeding; 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 3000W
Met stekker: Ja
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto product: 27,5 kg
Bakplaat uitvoering: 1/2 glad, 1/2 gegroefd
Materiaal: RVS
Afmeting: 400x545x270(h)mm
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 545mm |
| Hoogte | 270mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 3 |
| Gewicht | 27.5kg |
Bestel de CaterChef Bakplaat | Oppervlak Glad/Gegroefd 400x400 (RVS) | 3kW (230V)| 400x545x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688515 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

