Unninox Opbergrek | Eco | Rvs | 4 Schappen (verstelbaar) | 1600x500x1800(h)mm
€491,00
€343,70
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Opbergrek | Eco | Rvs | 4 Schappen (verstelbaar) | 1600x500x1800(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€491,00
U bespaart €147,30 (30%)
€343,70 excl. btw
€415,88 incl. btw
Of €138,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | UTHS1650 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (19 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het ECO opbergrek UNNINOX is een hoogwaardige RVS opslagoplossing, ontworpen voor maximale duurzaamheid en stabiliteit in professionele omgevingen. Gemaakt hoogwaardig RVS en voorzien een stevig frame met ronde buizen 35 mm, biedt dit rek een robuuste en betrouwbare basis voor dagelijks intensief gebruik.
Het opbergrek beschikt over 4 versterkte planken met extra steunen, waardoor zware lasten moeiteloos kunnen worden gedragen. Dit maakt het rek ideaal voor professionele keukens, opslagruimtes en andere veeleisende omgevingen waar kracht, hygiëne en betrouwbaarheid essentieel zijn. En de gladde RVS oppervlakken dragen aan een eenvoudige reiniging en langdurig hygiënisch gebruik.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de UNNINOX Opbergrek | ECO | RVS | 4 Schappen (Verstelbaar) | 1600x500x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het opbergrek beschikt over 4 versterkte planken met extra steunen, waardoor zware lasten moeiteloos kunnen worden gedragen. Dit maakt het rek ideaal voor professionele keukens, opslagruimtes en andere veeleisende omgevingen waar kracht, hygiëne en betrouwbaarheid essentieel zijn. En de gladde RVS oppervlakken dragen aan een eenvoudige reiniging en langdurig hygiënisch gebruik.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | UNNINOX ECO |
|---|---|
| Uitvoering | 4 schappen (verstelbaar) |
| Materiaal | RVS |
| Draagkracht | ≤ 300 kg (gelijk verdeeld) |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
Bestel de UNNINOX Opbergrek | ECO | RVS | 4 Schappen (Verstelbaar) | 1600x500x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | UTHS1650 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



