Combisteel Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 500x600x850(h)mm
€520,00
€390,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hakblok | Rvs/polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 500x600x850(h)mm
GRATIS VERZENDING
€520,00
U bespaart €130,00 (25%)
€390,00 excl. btw
€471,90 incl. btw
Of €157,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7333.1605 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele hakblokken CombiSteel zijn gemaakt hoge kwaliteit RVS met een 100 mm dik polyethyleen blok. De duurzame constructie is volledig gelast voor extra stevigheid en de gladde oppervlakken en het speciale voor vleesverwerking bestemde polyethyleen blok maken het geheel zeer hygiënisch in gebruik en extra makkelijk te reinigen.
De stelpoten zorgen bovendien dat de hoogte enigszins aanpasbaar is en het hakblok ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler is te plaatsen!
Bestel de CombiSteel Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 500x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De stelpoten zorgen bovendien dat de hoogte enigszins aanpasbaar is en het hakblok ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler is te plaatsen!
Specificaties
| Uitvoering | Blokdikte 100 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS (frame) / polyethyleen (blok) |
| Constructie | Gelast |
| Gewicht | 42 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 - 900 mm |
Bestel de CombiSteel Hakblok | RVS/Polyethyleen | Blokdikte 100mm | Gelast | 500x600x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7333.1605 |
| EAN / Barcode | 7422242981948 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

