Hendi Schap | Kunststof | Hendi Opbergrek | 404x400x27(h)mm
€13,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schap | Kunststof | Hendi Opbergrek | 404x400x27(h)mm
OP VOORRAAD
€13,99 excl. btw
€16,93 incl. btw
Of €5,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 812341 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit schap voor het HENDI aluminium opbergrek (art.nr. 812273) is gemaakt duurzaam polypropyleen en biedt een stevige en hygiënische opbergruimte voor diverse producten. Het schap is eenvoudig te plaatsen en te verwijderen, waardoor reiniging gemakkelijk is en de opstelling het opbergrek flexibel blijft.
Bestel de HENDI Schap | Kunststof | HENDI Opbergrek | 404x400x27(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Breedte | 404 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 27 mm |
Bestel de HENDI Schap | Kunststof | HENDI Opbergrek | 404x400x27(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 812341 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
