Combisteel Wandkast | Prime | Rvs | Schuifdeuren | Diepte 400 | Hoogte 660 | Breedte 1000-2000
€665,00
€498,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wandkast | Prime | Rvs | Schuifdeuren | Diepte 400 | Hoogte 660 | Breedte 1000-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€665,00
U bespaart €166,25 (25%)
€498,75 excl. btw
€603,49 incl. btw
Of €201,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7452.0060 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wandkast uit de PRIME serie CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en biedt een zeer praktische oplossing voor het opbergen keukengerei.
Stevige ConstructieBij de productie deze wandkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de schuifdeuren zijn zeer soepel te openen door het schuifsysteem.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Wandkast | PRIME | RVS | Schuifdeuren | Diepte 400 | Hoogte 660 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieBij de productie deze wandkast is hoogwaardig RVS gebruikt, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een sterke en duurzame bescherming de kastinhoud, en de schuifdeuren zijn zeer soepel te openen door het schuifsysteem.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een wandkast in ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRIME |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 1000-2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 660 mm |
| Deuren | Schuifdeuren |
| Schappen | 1 |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | Ca. 27 kg - 56 kg |
Bestel de CombiSteel Wandkast | PRIME | RVS | Schuifdeuren | Diepte 400 | Hoogte 660 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7452.0060 |
| EAN / Barcode | 7435137896890 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel

