Combisteel Saladette 1x 1/1 GN | 1 Deur | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 435x700x870(h)mm
€840,00
€630,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette 1x 1/1 GN | 1 Deur | Geheel Rvs | Statisch Met Ventilator | 435x700x870(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€840,00
U bespaart €210,00 (25%)
€630,00 excl. btw
€762,30 incl. btw
Of €254,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0725 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Compact Line 1 deur
Breedte 435 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Af.inwendig bxdxh 365x595x456 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,17
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh.Bruto (ltr) 109
In.aantal GN 1x 1/1
Statisch met ventilator
Aantal deuren 1
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
gewicht bruto (kg) 36
Bestel de CombiSteel Saladette 1x 1/1 GN | 1 deur | Geheel RVS | Statisch Met Ventilator | 435x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 435 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Af.inwendig bxdxh 365x595x456 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,17
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh.Bruto (ltr) 109
In.aantal GN 1x 1/1
Statisch met ventilator
Aantal deuren 1
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
gewicht bruto (kg) 36
Specificaties
| Breedte | 435mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 870mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 36kg |
Bestel de CombiSteel Saladette 1x 1/1 GN | 1 deur | Geheel RVS | Statisch Met Ventilator | 435x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0725 |
| EAN / Barcode | 7435137813842 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







