Combisteel Saladette | Pro Line | 474l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 10x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksel | 1865x700x850/1090(h)mm
€3.630,00
€2.722,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Pro Line | 474l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 10x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksel | 1865x700x850/1090(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING
€3.630,00
U bespaart €907,50 (25%)
€2.722,50 excl. btw
€3.294,23 incl. btw
Of €1.098,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5145 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Pro Line
Bruto inhoud (deuren) 474 liter
Materiaal RVS AISI-304
Koelmiddel R290
Temp.bereik(°C) -2/+8
Aantal roosters 3 (1 per deur)
Boven 10x 1/3 GN (GN-bakken niet bijgesloten)
Max.diepte GN bak 150 mm
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 40
Ontdoooisysteem automatisch
Max omg temp(°C) 43
Isolatiedikte mm 50
Spanning 230V
Frequentie 50/60
El.vermogen (kW) 0,35
Gewicht bruto (kg) 185
B 1865 x D 700 x H 850 / 1090 mm
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 474L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 10x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksel | 1865x700x850/1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bruto inhoud (deuren) 474 liter
Materiaal RVS AISI-304
Koelmiddel R290
Temp.bereik(°C) -2/+8
Aantal roosters 3 (1 per deur)
Boven 10x 1/3 GN (GN-bakken niet bijgesloten)
Max.diepte GN bak 150 mm
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 40
Ontdoooisysteem automatisch
Max omg temp(°C) 43
Isolatiedikte mm 50
Spanning 230V
Frequentie 50/60
El.vermogen (kW) 0,35
Gewicht bruto (kg) 185
B 1865 x D 700 x H 850 / 1090 mm
Specificaties
| Breedte | 1865mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1090mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 185kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 474L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 10x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksel | 1865x700x850/1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5145 |
| EAN / Barcode | 6017426772774 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




