Combisteel Saladette 3 x 1/1 GN | Geheel Rvs | 3 Deurs | Met Glasopstand | 1795x700x1365(h)mm
€2.385,00
€1.788,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette 3 x 1/1 GN | Geheel Rvs | 3 Deurs | Met Glasopstand | 1795x700x1365(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.385,00
U bespaart €596,25 (25%)
€1.788,75 excl. btw
€2.164,39 incl. btw
Of €721,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0415 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Standard Line
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 1365 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal roosters 3x 1/1 GN
Inh aantal GN 3x 1/1 GN PAN
Geforceerd
Niet afsluitbaar
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg.temp (°C) 32
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.6
Isolatiedikte mm 60
Gewicht bruto (kg) 160
Bestel de CombiSteel Saladette 3 x 1/1 GN | Geheel RVS | 3 Deurs | Met Glasopstand | 1795x700x1365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 1365 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal roosters 3x 1/1 GN
Inh aantal GN 3x 1/1 GN PAN
Geforceerd
Niet afsluitbaar
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg.temp (°C) 32
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.6
Isolatiedikte mm 60
Gewicht bruto (kg) 160
Specificaties
| Breedte | 1795mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1365mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 2.6 |
| Gewicht | 160kg |
Bestel de CombiSteel Saladette 3 x 1/1 GN | Geheel RVS | 3 Deurs | Met Glasopstand | 1795x700x1365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0415 |
| EAN / Barcode | 7435137871828 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

