Combisteel Beenderzaag | Zwart | Werkoppervlak 700x650 | Werkhoogte 350 | 1.1kw (230v) | 670x620x1150(h)mm
€1.635,00
€1.226,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Beenderzaag | Zwart | Werkoppervlak 700x650 | Werkhoogte 350 | 1.1kw (230v) | 670x620x1150(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.635,00
U bespaart €408,75 (25%)
€1.226,25 excl. btw
€1.483,76 incl. btw
Of €494,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7073.0035 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele beenderzaag CombiSteel is uitgevoerd met stalen behuizing met hoogwaardige zwarte poedercoating, werkoppervlak in hoge kwaliteit RVS en werkt met een robuuste lintzaag.
Het apparaat heeft een ruim werkoppervlak 700 x 650 mm en een maximale werkhoogte 350 mm. De afneembare deksels en diverse verwijderbare onderdelen zorgen daarnaast voor eenvoudig reinigen.
Met de beweegbare bovenste katrol kan de zaagspanning naar wens worden aangepast en de eenvoudige drukknopbediening en diverse veiligheidsfuncties, waaronder een grote noodstopknop en een microschakelaar het deksel voor automatische uitschakeling, zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Beenderzaag | Zwart | Werkoppervlak 700x650 | Werkhoogte 350 | 1.1kW (230V) | 670x620x1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een ruim werkoppervlak 700 x 650 mm en een maximale werkhoogte 350 mm. De afneembare deksels en diverse verwijderbare onderdelen zorgen daarnaast voor eenvoudig reinigen.
Met de beweegbare bovenste katrol kan de zaagspanning naar wens worden aangepast en de eenvoudige drukknopbediening en diverse veiligheidsfuncties, waaronder een grote noodstopknop en een microschakelaar het deksel voor automatische uitschakeling, zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Capaciteit | B 700 x D 650 x H 350 mm |
|---|---|
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Staal (gelakt), RVS |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte | 670 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 1150 mm |
Bestel de CombiSteel Beenderzaag | Zwart | Werkoppervlak 700x650 | Werkhoogte 350 | 1.1kW (230V) | 670x620x1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7073.0035 |
| EAN / Barcode | 7422242987940 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






