Diamond Vrieswerkbank | Compact Line Evo | 220l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-18°c | Statisch + Ventilator | Werkblad Afneembaar | Wielen (geremd) | 900x700x880(h)mm
€1.381,00
€1.035,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieswerkbank | Compact Line Evo | 220l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-18°c | Statisch + Ventilator | Werkblad Afneembaar | Wielen (geremd) | 900x700x880(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.381,00
U bespaart €345,25 (25%)
€1.035,75 excl. btw
€1.253,26 incl. btw
Of €417,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-FD26-MF-2EME |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrieswerkbank uit de COMPACT LINE EVO serie Diamond biedt een veelzijdige en efficiënte oplossing voor de moderne horecaomgeving, waarin ruimte en constante koeling essentieel zijn. Met zijn robuuste constructie en flexibele indeling is deze vrieswerkbank een waardevolle toevoeging aan iedere professionele keuken.
Optimale Koeling & OpslagDeze vrieswerkbank garandeert een stabiele, constante koeling, waarbij ingrediënten en producten op de juiste temperatuur blijven voor versheid en kwaliteit. Door de verstelbare roosters in 1/1 GN-formaat biedt het voldoende capaciteit en aanpassingsmogelijkheden, zodat verschillende ingrediënten eenvoudig georganiseerd kunnen worden opgeslagen. Hierdoor is snelle toegang tot gekoelde ingrediënten altijd mogelijk, zelfs tijdens de drukste momenten.
Duurzaam & PraktischGemaakt hoogwaardig RVS, is de vrieswerkbank eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de intensieve dagelijkse belasting een professionele keuken. Het ruime, afneembare werkblad bovenop de koeling biedt een stevige en handige werkruimte. Bovendien zorgt de energiezuinige koeling ervoor dat je altijd efficiënt en duurzaam kunt werken. De verstelbare poten hebben ingebouwde wieltjes om de werkbank eenvoudig te verplaatsen.
Bestel de Diamond Vrieswerkbank | COMPACT LINE EVO | 220L | 2 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-18°C | Statisch + Ventilator | Werkblad Afneembaar | Wielen (Geremd) | 900x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale Koeling & OpslagDeze vrieswerkbank garandeert een stabiele, constante koeling, waarbij ingrediënten en producten op de juiste temperatuur blijven voor versheid en kwaliteit. Door de verstelbare roosters in 1/1 GN-formaat biedt het voldoende capaciteit en aanpassingsmogelijkheden, zodat verschillende ingrediënten eenvoudig georganiseerd kunnen worden opgeslagen. Hierdoor is snelle toegang tot gekoelde ingrediënten altijd mogelijk, zelfs tijdens de drukste momenten.
Duurzaam & PraktischGemaakt hoogwaardig RVS, is de vrieswerkbank eenvoudig schoon te maken en bestand tegen de intensieve dagelijkse belasting een professionele keuken. Het ruime, afneembare werkblad bovenop de koeling biedt een stevige en handige werkruimte. Bovendien zorgt de energiezuinige koeling ervoor dat je altijd efficiënt en duurzaam kunt werken. De verstelbare poten hebben ingebouwde wieltjes om de werkbank eenvoudig te verplaatsen.
Specificaties
| Serie | Diamond COMPACT LINE EVO |
|---|---|
| Type | SB26/B2 |
| Bruto inhoud | 220 liter |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Nee |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -10°C / -18°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 2 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,12 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1869 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,24 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 89 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Diamond Vrieswerkbank | COMPACT LINE EVO | 220L | 2 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-18°C | Statisch + Ventilator | Werkblad Afneembaar | Wielen (Geremd) | 900x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-FD26-MF-2EME |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



