Combisteel Vrieswerkbank | 2 Deurs | Geheel Rvs | Met Bovenblad | 943x700x855(h)mm
€1.700,00
€1.275,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieswerkbank | 2 Deurs | Geheel Rvs | Met Bovenblad | 943x700x855(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.700,00
U bespaart €425,00 (25%)
€1.275,00 excl. btw
€1.542,75 incl. btw
Of €514,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0079 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vrieswerkbank 2 deuren
Breedte 943 mm Diepte 700 mm Hoogte 855 mm
Afm. inwendig bxdxh mm 830x595x411
Spanning 230V
El. vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R290
Temp. bereik °C -10/-20
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 50
Gewicht.Bruto (kg) 96
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | 2 Deurs | Geheel RVS | Met Bovenblad | 943x700x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 943 mm Diepte 700 mm Hoogte 855 mm
Afm. inwendig bxdxh mm 830x595x411
Spanning 230V
El. vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R290
Temp. bereik °C -10/-20
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 50
Gewicht.Bruto (kg) 96
Specificaties
| Breedte | 943mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 855mm |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.34 |
| Gewicht | 96kg |
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | 2 Deurs | Geheel RVS | Met Bovenblad | 943x700x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0079 |
| EAN / Barcode | 7435137811862 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





