Combisteel Vrieswerkbank | Energy Line | 281l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-22°c | Geforceerd | 1300x700x850(h)mm
€3.270,00
€2.452,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieswerkbank | Energy Line | 281l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-22°c | Geforceerd | 1300x700x850(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€3.270,00
U bespaart €817,50 (25%)
€2.452,50 excl. btw
€2.967,53 incl. btw
Of €989,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5130 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vrieswerkbank 2 deurs Mono Block Energy Line 700
Koelmiddel R 290
Temp. bereik °C -10/-22
Aantal roosters 2
Inh.Bruto (ltr) 281
Inh aantal GN 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 2
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg.temp °C 43
Isolatiedikte mm 60
Spanning 230V
Energielabel C
Frequentie 50/60 Hz
El.vermogen (kW) 0,17
Gewicht bruto (kg) 160
B 1300 x D 700 x H 850 mm
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | ENERGY LINE | 281L | 2 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-22°C | Geforceerd | 1300x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Koelmiddel R 290
Temp. bereik °C -10/-22
Aantal roosters 2
Inh.Bruto (ltr) 281
Inh aantal GN 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 2
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg.temp °C 43
Isolatiedikte mm 60
Spanning 230V
Energielabel C
Frequentie 50/60 Hz
El.vermogen (kW) 0,17
Gewicht bruto (kg) 160
B 1300 x D 700 x H 850 mm
Specificaties
| Breedte | 1300mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.17 |
| Gewicht | 160kg |
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | ENERGY LINE | 281L | 2 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-22°C | Geforceerd | 1300x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5130 |
| EAN / Barcode | 6017430110197 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





