Saro Vrieswerkbank | 476l | 4 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 2230x700x920(h)mm
€2.705,00
€1.893,50
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Vrieswerkbank | 476l | 4 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 2230x700x920(h)mm | 1665x580x560(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.705,00
U bespaart €811,50 (30%)
€1.893,50 excl. btw
€2.291,14 incl. btw
Of €763,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1079 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HAJO 4100 BT vrieswerkbank Saro is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft deuren met een binnenmaat die geschikt is voor 1/1 GN.
Krachtige KoelingDe vrieswerkbank beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Het apparaat heeft een temperatuurbereik -10°C/-20°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Om het onderhoud makkelijker te maken is de compressor volledig uitneembaar en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deuren zijn voorzien een ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor comfortabel openen en sluiten, en het apparaat wordt geleverd met 1 rooster per deur en heeft stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing.
Bestel de Saro Vrieswerkbank | 476L | 4 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-20°C | Geforceerd | 2230x700x920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vrieswerkbank beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor een gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Het apparaat heeft een temperatuurbereik -10°C/-20°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Om het onderhoud makkelijker te maken is de compressor volledig uitneembaar en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deuren zijn voorzien een ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor comfortabel openen en sluiten, en het apparaat wordt geleverd met 1 rooster per deur en heeft stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing.
Specificaties
| Type | Saro HAJO 3100 BT |
|---|---|
| Bruto inhoud | 476 liter |
| Binnenafmetingen | B 1665 x D 580 x H 560 mm |
| Deur(en) | 4 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -10°C / -20°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 4 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 10,7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3898 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,66 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 155 kg |
| Breedte | 2230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 890 - 950 mm |
Bestel de Saro Vrieswerkbank | 476L | 4 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-20°C | Geforceerd | 2230x700x920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1079 |
| EAN / Barcode | 4017337323371 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




