Bolero Tafelblad | Grijs | Indoor | Voorgeboord | ø600x48(h)mm
€57,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Tafelblad | Grijs | Indoor | Voorgeboord | ø600x48(h)mm
OP VOORRAAD
€57,99 excl. btw
€70,17 incl. btw
Of €23,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CB511 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het ronde tafelblad Bolero combineert een opvallend design met praktische duurzaamheid en is ideaal voor horecazaken, cafés en kantoorruimtes. De levendige chevronprint in combinatie met de gouden randafwerking zorgt voor een stijlvolle en eigentijdse uitstraling die direct sfeer toevoegt aan iedere ruimte.
Het tafelblad heeft een stevige constructie 48 mm dik, wat zorgt voor extra stabiliteit en een lange levensduur dagelijks gebruik. De gouden randafwerking aluminiumfolie geeft het blad een luxe accent en beschermt de randen tegen lichte stoten.
Het oppervlak is vlek- en krasbestendig en geschikt voor temperaturen tot 180°C, waardoor het bestand is tegen intensief gebruik. Dankzij het gladde, afveegbare oppervlak is schoonmaken snel en eenvoudig.
Het tafelblad is voorgeboord voor Bolero tafelonderstellen en wordt geleverd met bevestigingsmateriaal voor snelle montage. Uitsluitend geschikt voor gebruik binnenshuis.
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Tafelblad | Grijs | Indoor | Voorgeboord | Ø600x48(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het tafelblad heeft een stevige constructie 48 mm dik, wat zorgt voor extra stabiliteit en een lange levensduur dagelijks gebruik. De gouden randafwerking aluminiumfolie geeft het blad een luxe accent en beschermt de randen tegen lichte stoten.
Het oppervlak is vlek- en krasbestendig en geschikt voor temperaturen tot 180°C, waardoor het bestand is tegen intensief gebruik. Dankzij het gladde, afveegbare oppervlak is schoonmaken snel en eenvoudig.
Het tafelblad is voorgeboord voor Bolero tafelonderstellen en wordt geleverd met bevestigingsmateriaal voor snelle montage. Uitsluitend geschikt voor gebruik binnenshuis.
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | Gelamineerd |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Grijs (chevron design) |
| Afmetingen | Ø 600 mm |
| Krasbestendig | Ja |
| Hittebestendig | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Voorgeboord | Ja |
| Bladdikte | 48 mm |
| Gewicht | 6,6 kg |
Bestel de Bolero Tafelblad | Grijs | Indoor | Voorgeboord | Ø600x48(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CB511 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


