Bolero Tafelblad | Houtfineer (vintage Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm
€86,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Tafelblad | Houtfineer (vintage Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€86,99 excl. btw
€105,26 incl. btw
Of €35,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CH969 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geef je eethoek een stijlvolle en duurzame upgrade met dit zwarte tafelblad Bolero. Ontworpen met een geschuurde zwarte afwerking, heeft het tafelblad een moderne en unieke uitstraling die je meubelcollectie zeker zal opfleuren.
En omdat het gemaakt is MDF met hoogwaardige eikenfineer, hebben deze rechthoekige tafelbladen een uitstekende duurzaamheid tegen de slijtage commerciële horecagelegenheden - en blijven ze langer als nieuw.
Daarnaast is de fineerlaag waterbestendig en zorgt het natuurlijk materiaal dat de bladen indien gewenst ook geschikt zijn om te vernissen of over te schilderen.
De tafelbladen worden voorgeboord geleverd en zijn eenvoudig zelf te monteren op de Bolero tafelpoten en tafelonderstellen; eenvoudiger wordt het niet!
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtfineer (Vintage Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
En omdat het gemaakt is MDF met hoogwaardige eikenfineer, hebben deze rechthoekige tafelbladen een uitstekende duurzaamheid tegen de slijtage commerciële horecagelegenheden - en blijven ze langer als nieuw.
Daarnaast is de fineerlaag waterbestendig en zorgt het natuurlijk materiaal dat de bladen indien gewenst ook geschikt zijn om te vernissen of over te schilderen.
De tafelbladen worden voorgeboord geleverd en zijn eenvoudig zelf te monteren op de Bolero tafelpoten en tafelonderstellen; eenvoudiger wordt het niet!
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | MDF (fineer) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Vintage eikenfineer |
| Afmetingen | 700 x 700 mm |
| Vochtbestendig | Ja |
| Hittebestendig | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Voorgeboord | Ja |
| Bladdikte | 27 mm |
| Gewicht | 9,29 kg |
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtfineer (Vintage Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CH969 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


