Combisteel Vrieswerkbank | Standard Line | 400l | 3 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 1795x700x850(h)mm
€1.800,00
€1.350,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieswerkbank | Standard Line | 400l | 3 Deuren (1/1 Gn) | -10°c/-20°c | Geforceerd | 1795x700x850(h)mm | 3x GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.800,00
U bespaart €450,00 (25%)
€1.350,00 excl. btw
€1.633,50 incl. btw
Of €544,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0083 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vrieswerkbank Standard Line met bovenblad
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 850 mm
Afm. inwebdig bxdxh 1230x580x560 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) -10/-20
Inh.Netto (ltr) 402
Inh. aantal 3x GN 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 50
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik Kw/24h 8.5
Gewicht.bruto (kg) 145
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | STANDARD LINE | 400L | 3 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-20°C | Geforceerd | 1795x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 850 mm
Afm. inwebdig bxdxh 1230x580x560 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) -10/-20
Inh.Netto (ltr) 402
Inh. aantal 3x GN 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 50
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik Kw/24h 8.5
Gewicht.bruto (kg) 145
Specificaties
| Breedte | 1795mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 8.5 |
| Gewicht | 145kg |
Bestel de CombiSteel Vrieswerkbank | STANDARD LINE | 400L | 3 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-20°C | Geforceerd | 1795x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0083 |
| EAN / Barcode | 7435137814863 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




