Bartscher Saladette | 260l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°c/+10°c | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm
€1.249,00
€936,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Saladette | 260l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°c/+10°c | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€1.249,00
U bespaart €312,25 (25%)
€936,75 excl. btw
€1.133,47 incl. btw
Of €377,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200356 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
1 apparaat, dubbel profijt: de geforceerde koeling zorgt voor een constante en gelijkmatige koeltemperatuur in de 1/1 GN-formaat binnenruimte deze koelwerkbank met 2 deuren en bovenruimte voor 2 bakken in 1/1 GN-formaat en 3 bakken in 1/6 GN-formaat. Met het hoogwaardige en robuuste RVS kan het apparaat worden geïntegreerd in iedere keuken.
Bestel de Bartscher Saladette | 260L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°C/+10°C | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 900T2 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 260 liter |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| GN-ruimte boven | 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel | Klapdeksel |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 ( 56 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 2 |
| Roosterformaat | 1/1 GN |
| Materiaal | RVS |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 61,2 kg |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 887 mm |
Bestel de Bartscher Saladette | 260L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°C/+10°C | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200356 |
| EAN / Barcode | 4015613782362 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












