Combisteel Poffertjesplaat | 50°c/300°c | Rvs | Elektrisch | 0.9kw (230v) | 300x330x190(h)mm
€220,00
€165,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Poffertjesplaat | 50°c/300°c | Rvs | Elektrisch | 0.9kw (230v) | 300x330x190(h)mm | 0.9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€220,00
U bespaart €55,00 (25%)
€165,00 excl. btw
€199,65 incl. btw
Of €66,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7540.0005 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (12 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CombiSteel poffertjesplaat is geschikt voor het bereiden poffertjes in foodtrucks, marktkramen en professionele keukens. Dankzij het compacte tafelmodel is deze eenvoudig inzetbaar op verschillende werkplekken.
Bakresultaat & TemperatuurregelingDe poffertjesplaat heeft een instelbare temperatuur 50°C tot 300°C, waardoor het bakresultaat nauwkeurig geregeld kan worden. De gegoten aluminium bakplaat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente bereiding. Dit maakt het apparaat geschikt voor professioneel gebruik en ideaal voor intensief dagelijks gebruik.
Uitvoering & GebruikDe bakplaat is voorzien een teflon antiaanbaklaag, wat aanbakken helpt voorkomen en het reinigen vereenvoudigt. Het apparaat werkt elektrisch op 230V met een vermogen 0,9 kW en is eenvoudig te bedienen met een draaiknop. De RVS uitvoering sluit aan dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de CombiSteel Poffertjesplaat | 50°C/300°C | RVS | Elektrisch | 0.9kW (230V) | 300x330x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bakresultaat & TemperatuurregelingDe poffertjesplaat heeft een instelbare temperatuur 50°C tot 300°C, waardoor het bakresultaat nauwkeurig geregeld kan worden. De gegoten aluminium bakplaat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente bereiding. Dit maakt het apparaat geschikt voor professioneel gebruik en ideaal voor intensief dagelijks gebruik.
Uitvoering & GebruikDe bakplaat is voorzien een teflon antiaanbaklaag, wat aanbakken helpt voorkomen en het reinigen vereenvoudigt. Het apparaat werkt elektrisch op 230V met een vermogen 0,9 kW en is eenvoudig te bedienen met een draaiknop. De RVS uitvoering sluit aan dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | Ø 45 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Aluminium |
| Afwerking bakoppervlak | Antiaanbaklaag (teflon) |
| Capaciteit | 25 |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 0,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 190 mm |
Bestel de CombiSteel Poffertjesplaat | 50°C/300°C | RVS | Elektrisch | 0.9kW (230V) | 300x330x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7540.0005 |
| EAN / Barcode | 6153304834834 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







