Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.050st.) | 1,7kw | Met Zware Gegoten Plaat Met Anti-aanbak Laag | 620x375x170(h)mm
€400,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.050st.) | 1,7kw | Met Zware Gegoten Plaat Met Anti-aanbak Laag | 620x375x170(h)mm | 1.7kW | 620x375x170(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€400,00 excl. btw
€484,00 incl. btw
Of €161,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680125 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met zware gegoten plaat met anti-aanbak laag en opstaande rand, behuizing roestvrijstaal, hoofdschakelaar, thermostaat 0-300°C, controlelampje en tijdklok, rechts en links onafhankelijk instelbaar.
Temperatuurbereik: 0 tot 300°C
Timer bereik: 00:05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 2x 230V
Frequentie: 50hz
Vermogen elektrisch: 1700W
Productie capaciteit: 0,50 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 10,7 kg
Afmeting: 620x375x170(h)mm
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.050st.) | 1,7kW | Met zware gegoten plaat met anti-aanbak laag | 620x375x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Temperatuurbereik: 0 tot 300°C
Timer bereik: 00:05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 2x 230V
Frequentie: 50hz
Vermogen elektrisch: 1700W
Productie capaciteit: 0,50 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 10,7 kg
Afmeting: 620x375x170(h)mm
Specificaties
| Breedte | 620mm |
|---|---|
| Diepte | 375mm |
| Hoogte | 170mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.7 |
| Gewicht | 10.7kg |
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.050st.) | 1,7kW | Met zware gegoten plaat met anti-aanbak laag | 620x375x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680125 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
