Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.025st.) | 850w | Thermostaat 0-300°c | 375x310x170(h)mm
€175,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.025st.) | 850w | Thermostaat 0-300°c | 375x310x170(h)mm | 310x375x170(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€175,00 excl. btw
€211,75 incl. btw
Of €70,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met zware gegoten plaat met anti-aanbak laag en opstaande rand, behuizing roestvrijstaal, hoofdschakelaar, thermostaat 0-300°C, controlelampje en tijdklok.
Temperatuurbereik: 0° tot 300°C
Timer bereik: 00:05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Vermogen elektrisch: 850W
Productie capaciteit: 0,25 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 6 kg
Afmeting: 310x375x170(h)mm
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.025st.) | 850W | Thermostaat 0-300°C | 375x310x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Temperatuurbereik: 0° tot 300°C
Timer bereik: 00:05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Vermogen elektrisch: 850W
Productie capaciteit: 0,25 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 6 kg
Afmeting: 310x375x170(h)mm
Specificaties
| Breedte | 375mm |
|---|---|
| Diepte | 310mm |
| Hoogte | 170mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 850W |
| Gewicht | 6kg |
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.025st.) | 850W | Thermostaat 0-300°C | 375x310x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680025 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
