Modular Doorkookplaat + Oven | Fun 650 | Gas | 8.2kw + 5kw (oven) | Piëzo Ontsteking | 700x650x847/996(h)mm
€2.820,00
€2.397,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Doorkookplaat + Oven | Fun 650 | Gas | 8.2kw + 5kw (oven) | Piëzo Ontsteking | 700x650x847/996(h)mm | 5kW | 555x540x270(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.820,00
U bespaart €423,00 (15%)
€2.397,00 excl. btw
€2.900,37 incl. btw
Of €966,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318191 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Staand DoorkookplaatDeze staande gasdoorkookplaat met gasoven uit de FUN 650 kooklijn beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW en thermokoppel. De brander met gasklepregeling is eenvoudig te bedienen met behulp de stevige draaiknop en is voorzien piëzo-ontsteking voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
Optimale VerhittingDe kookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
GasovenIn de onderkast is een statische oven op gas verwerkt met krachtig brandervermogen 5 kW, piëzo-ontsteking en roosterformaat 530 x 530 mm (incl. 1 ovenrooster). Verder heeft de gasoven eenvoudige thermostatische temperatuurcontrole met temperatuurbereik 150°C/300°C, welke kan worden bediend met de stevige hittebestendige draaiknoppen.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals ovenroosters, verbindingsstrips en nog veel meer!
Bestel de Modular Doorkookplaat + Oven | FUN 650 | Gas | 8.2kW + 5kW (Oven) | Piëzo Ontsteking | 700x650x847/996(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Staand DoorkookplaatDeze staande gasdoorkookplaat met gasoven uit de FUN 650 kooklijn beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW en thermokoppel. De brander met gasklepregeling is eenvoudig te bedienen met behulp de stevige draaiknop en is voorzien piëzo-ontsteking voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
Optimale VerhittingDe kookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
GasovenIn de onderkast is een statische oven op gas verwerkt met krachtig brandervermogen 5 kW, piëzo-ontsteking en roosterformaat 530 x 530 mm (incl. 1 ovenrooster). Verder heeft de gasoven eenvoudige thermostatische temperatuurcontrole met temperatuurbereik 150°C/300°C, welke kan worden bediend met de stevige hittebestendige draaiknoppen.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals ovenroosters, verbindingsstrips en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Temperatuurbereik | 150°C / 300°C (oven) |
| Ontsteking | Piëzo |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Gasoven |
| Niveauformaat oven | 530 x 530 mm |
| Binnenafmetingen oven | B 555 x D 540 x H 270 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 8,2 kW (doorkookplaat) / 5 kW (oven) |
| Gewicht | 109 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 847 / 996 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Doorkookplaat + Oven | FUN 650 | Gas | 8.2kW + 5kW (Oven) | Piëzo Ontsteking | 700x650x847/996(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318191 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


