Modular Fornuis/doorkookplaat + Oven | Fun 650 | Gas | 2 Branders (3.6+5kw) + Plaat (8.2kw) + Oven (5kw) | Piëzo Ontsteking | Neutraal Vak | 1100x650x847/996(h)mm
€3.970,00
€3.374,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Fornuis/doorkookplaat + Oven | Fun 650 | Gas | 2 Branders (3.6+5kw) + Plaat (8.2kw) + Oven (5kw) | Piëzo Ontsteking | Neutraal Vak | 1100x650x847/996(h)mm | 5kW | 555x540x270(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.970,00
U bespaart €595,50 (15%)
€3.374,50 excl. btw
€4.083,15 incl. btw
Of €1.361,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318192 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Staand Gasfornuis + DoorkookplaatDit staande gasfornuis met doorkookplaat en gasoven in het onderstel beschikt over 2 zware koperen branders met vermogen 3,6 kW en 5 kW en de doorkookplaat beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW. De branders met thermokoppel en gasklepregeling zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen en de piëzo-ontsteking zorgt voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
De doorkookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst.
Gasoven + Neutraal VakIn de onderkast is een statische oven op gas verwerkt met krachtig brandervermogen 5 kW, piëzo-ontsteking en roosterformaat 530 x 530 mm (incl. 1 ovenrooster). Daarnaast heeft de gasoven eenvoudige thermostatische temperatuurcontrole met temperatuurbereik 150°C/300°C, welke kan worden bediend met de stevige hittebestendige draaiknop.
Naast de oven is een neutraal vak met draaideur geplaatst, voor extra opbergruimte, en met beschikbare accessoires en toebehoren kan dat naar wens worden ingericht of worden omgebouwd tot warmhoudkast.
Optimaal GebruiksgemakHet fornuis beschikt over een diepgetrokken vetopvangschaal en afneembare pannendrager per 2 branders, wat samen met de uitneembare geleiderframes de oven zorgt voor eenvoudiger reinigen. Verder is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals branderplaten, extra ovenroosters, pannendragerverkleiners en diverse accessoires voor het inrichten het neutrale vak, zoals geleiderframes, legplanken en een warmhoudkit.
Bestel de Modular Fornuis/Doorkookplaat + Oven | FUN 650 | Gas | 2 Branders (3.6+5kW) + Plaat (8.2kW) + Oven (5kW) | Piëzo Ontsteking | Neutraal Vak | 1100x650x847/996(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Staand Gasfornuis + DoorkookplaatDit staande gasfornuis met doorkookplaat en gasoven in het onderstel beschikt over 2 zware koperen branders met vermogen 3,6 kW en 5 kW en de doorkookplaat beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW. De branders met thermokoppel en gasklepregeling zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen en de piëzo-ontsteking zorgt voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
De doorkookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst.
Gasoven + Neutraal VakIn de onderkast is een statische oven op gas verwerkt met krachtig brandervermogen 5 kW, piëzo-ontsteking en roosterformaat 530 x 530 mm (incl. 1 ovenrooster). Daarnaast heeft de gasoven eenvoudige thermostatische temperatuurcontrole met temperatuurbereik 150°C/300°C, welke kan worden bediend met de stevige hittebestendige draaiknop.
Naast de oven is een neutraal vak met draaideur geplaatst, voor extra opbergruimte, en met beschikbare accessoires en toebehoren kan dat naar wens worden ingericht of worden omgebouwd tot warmhoudkast.
Optimaal GebruiksgemakHet fornuis beschikt over een diepgetrokken vetopvangschaal en afneembare pannendrager per 2 branders, wat samen met de uitneembare geleiderframes de oven zorgt voor eenvoudiger reinigen. Verder is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals branderplaten, extra ovenroosters, pannendragerverkleiners en diverse accessoires voor het inrichten het neutrale vak, zoals geleiderframes, legplanken en een warmhoudkit.
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas |
| Branders / kookpunten | 2 + doorkookplaat |
| Temperatuurbereik | 150°C / 300°C (oven) |
| Ontsteking | Piëzo |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Gasoven + neutraal vak |
| Niveauformaat oven | 530 x 530 mm |
| Binnenafmetingen oven | B 555 x D 540 x H 270 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 21,8 kW (3,6 kW + 5 kW + 8,2 kW) / 5 kW (oven) |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 847 / 996 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Fornuis/Doorkookplaat + Oven | FUN 650 | Gas | 2 Branders (3.6+5kW) + Plaat (8.2kW) + Oven (5kW) | Piëzo Ontsteking | Neutraal Vak | 1100x650x847/996(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318192 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


