Diamond Fornuis/doorkookplaat + Heteluchtoven | Alpha 650 | Gas | 2 Branders + Plaat | 21.8kw | Neutraal Vak (1/1 Gn) | 1100x650x850/950(h)mm
€4.254,00
€3.190,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Fornuis/doorkookplaat + Heteluchtoven | Alpha 650 | Gas | 2 Branders + Plaat | 21.8kw | Neutraal Vak (1/1 Gn) | 1100x650x850/950(h)mm | 3.6kW | 530x540x250(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.254,00
U bespaart €1.063,50 (25%)
€3.190,50 excl. btw
€3.860,51 incl. btw
Of €1.286,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | G65/T2BFA11-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ALPHA 650 kooklijn Diamond is stijlvol, robuust, krachtig, betrouwbaar, ergonomisch en compleet. Het ontwerp profiteert Diamond's uitgebreide ervaring, waardoor de serie tot in het kleinste detail doordacht is ontworpen.
De ALPHA 650 kooklijn biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete professionele keuken kan worden ingericht!
Gasfornuis + DoorkookplaatDit fornuis met doorkookplaat en heteluchtoven - allemaal op gas - uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS. Het fornuis beschikt over 2 messing high-efficiency branders met vermogen 3,6 kW en 5 kW en geëmailleerde gietijzeren pannendrager.
Naast de 2 branders bevindt zich een doorkookplaat zacht staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting. De middenring is afneembaar en verhitting vindt plaats een gietijzeren gasbrander in het midden de verbrandingskamer (onder de kookplaat). De branders en doorkookplaat zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen.
Krachtige Heteluchtoven (Gas)De heteluchtoven met krachtige ventilator en RVS branders met gestabiliseerde vlam (5 kW), voor optimale verhitting en warmteverdeling, is voorzien dubbelwandige deur en behuizing met thermische isolatie, zodat de warmte goed binnen blijft. De ovendeur heeft geveerde scharnieren en RVS handgreep.
De oven heeft een thermostatisch instelbaar temperatuurbereik 120°C/320°C met degelijke draaiknop en wordt standaard geleverd met 1 ovenrooster. Extra roosters en bakplaten zijn los verkrijgbaar.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikken de branders op het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal voor eenvoudiger reinigen, zit er naast de oven nog een neutraal vak met draaideur en ruimte voor 1/1 GN-formaat en heeft het apparaat verstelbare RVS poten voor extra stabiliteit!
Bestel de Diamond Fornuis/Doorkookplaat + Heteluchtoven | ALPHA 650 | Gas | 2 Branders + Plaat | 21.8kW | Neutraal Vak (1/1 GN) | 1100x650x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ALPHA 650 kooklijn biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete professionele keuken kan worden ingericht!
Gasfornuis + DoorkookplaatDit fornuis met doorkookplaat en heteluchtoven - allemaal op gas - uit de ALPHA 650 kooklijn Diamond is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS. Het fornuis beschikt over 2 messing high-efficiency branders met vermogen 3,6 kW en 5 kW en geëmailleerde gietijzeren pannendrager.
Naast de 2 branders bevindt zich een doorkookplaat zacht staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting. De middenring is afneembaar en verhitting vindt plaats een gietijzeren gasbrander in het midden de verbrandingskamer (onder de kookplaat). De branders en doorkookplaat zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen.
Krachtige Heteluchtoven (Gas)De heteluchtoven met krachtige ventilator en RVS branders met gestabiliseerde vlam (5 kW), voor optimale verhitting en warmteverdeling, is voorzien dubbelwandige deur en behuizing met thermische isolatie, zodat de warmte goed binnen blijft. De ovendeur heeft geveerde scharnieren en RVS handgreep.
De oven heeft een thermostatisch instelbaar temperatuurbereik 120°C/320°C met degelijke draaiknop en wordt standaard geleverd met 1 ovenrooster. Extra roosters en bakplaten zijn los verkrijgbaar.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikken de branders op het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal voor eenvoudiger reinigen, zit er naast de oven nog een neutraal vak met draaideur en ruimte voor 1/1 GN-formaat en heeft het apparaat verstelbare RVS poten voor extra stabiliteit!
Specificaties
| Serie | Diamond ALPHA 650 |
|---|---|
| Verhitting | Gas |
| Branders / kookpunten | 2 + doorkookplaat |
| Temperatuurbereik | 120°C / 320°C (oven) |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Oven + neutraal vak (1/1 GN) |
| Niveauformaat oven | B 530 x D 530 mm |
| Binnenafmetingen oven | B 530 x D 540 x H 250 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 8,6 kW (fornuis) + 8,2 kW (doorkookplaat) + 5 kW (oven) |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 850 / 950 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Fornuis/Doorkookplaat + Heteluchtoven | ALPHA 650 | Gas | 2 Branders + Plaat | 21.8kW | Neutraal Vak (1/1 GN) | 1100x650x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | G65/T2BFA11-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

