Modular Doorkookplaat | Fun 650 | Gas | 8.2kw | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm
€1.720,00
€1.462,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Doorkookplaat | Fun 650 | Gas | 8.2kw | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm | 8.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.720,00
U bespaart €258,00 (15%)
€1.462,00 excl. btw
€1.769,02 incl. btw
Of €589,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318190 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel DoorkookplaatDeze tafelmodel doorkookplaat op gas uit de FUN 650 kooklijn beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW en thermokoppel. De brander met gasklepregeling is eenvoudig te bedienen met behulp de stevige draaiknop en is voorzien piëzo-ontsteking voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
Optimale VerhittingDe kookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals een speciale haak om de middenring makkelijker en veiliger uit te nemen, bijpassende onderstellen, aanvullende toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten en nog veel meer!
Bestel de Modular Doorkookplaat | FUN 650 | Gas | 8.2kW | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel DoorkookplaatDeze tafelmodel doorkookplaat op gas uit de FUN 650 kooklijn beschikt over een brander - geplaatst onder de uitneembare middenring - met krachtig vermogen 8,2 kW en thermokoppel. De brander met gasklepregeling is eenvoudig te bedienen met behulp de stevige draaiknop en is voorzien piëzo-ontsteking voor eenvoudige ontsteking, zonder benodigde elektrische aansluiting en zonder dat bijvoorbeeld lucifers of een gasaansteker nodig zijn.
Optimale VerhittingDe kookplaat is vervaardigd speciaal gegoten en gladgeslepen staal met hoge thermische geleiding voor optimale verhitting, waarbij de temperatuur geleidelijk afneemt naarmate een pan meer aan de rand wordt geplaatst. Daarnaast is het apparaat standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals een speciale haak om de middenring makkelijker en veiliger uit te nemen, bijpassende onderstellen, aanvullende toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Aardgas |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Ontsteking | Piëzo |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Optie |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 8,2 kW |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Doorkookplaat | FUN 650 | Gas | 8.2kW | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318190 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


