Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.100st.) | 3kw | Rechts en Links Onafhankelijk Instelbaar | 550x600x170(h)mm
€490,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Poffertjes Bakapparaat (cap.100st.) | 3kw | Rechts en Links Onafhankelijk Instelbaar | 550x600x170(h)mm | 3kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€490,00 excl. btw
€592,90 incl. btw
Of €197,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680255 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met zware gegoten plaat met anti-aanbak laag en opstaande rand, behuizing roestvrijstaal, hoofdschakelaar, thermostaat 0-300°C, controlelampje en tijdklok, rechts en links onafhankelijk instelbaar.
Temperatuurbereik: 0° tot 300°C
Timer bereik: 00.05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 3000W
Productie capaciteit: 100 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 16,7 kg
Afmeting 550x600x170(h)mm
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.100st.) | 3kW | Rechts en links onafhankelijk instelbaar | 550x600x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Temperatuurbereik: 0° tot 300°C
Timer bereik: 00.05:00
Bediening: Manueel
Anti aanbak: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Timer: Manuele bediening
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 3000W
Productie capaciteit: 100 stuks
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 16,7 kg
Afmeting 550x600x170(h)mm
Specificaties
| Breedte | 550mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 170mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 3 |
| Gewicht | 16.7kg |
Bestel de CaterChef Poffertjes bakapparaat (cap.100st.) | 3kW | Rechts en links onafhankelijk instelbaar | 550x600x170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680255 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
