Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 Gn) | 50°c/280°c | 3.3kw (230v) | 630x730x670(h)mm
€3.419,00
€2.564,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 Gn) | 50°c/280°c | 3.3kw (230v) | 630x730x670(h)mm | 3.3kW | GN 2/3
GRATIS VERZENDING
€3.419,00
U bespaart €854,75 (25%)
€2.564,25 excl. btw
€3.102,74 incl. btw
Of €1.034,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 116822 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Combisteamer | Silversteam2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 Gn) | 50°c/280°c | 3.3kw (230v) | 630x730x670(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Combisteamers. Voorzien van een vermogen van 3.3 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: met timer. Het gewicht bedraagt 58,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
De ideale partner in iedere keuken: deze Bartscher combisteamer de serie Silverstream2 met 5 niveaus in het 2/3 GN-formaat. Garen met circulatielucht, garen met stoom, combistomen of garen op lage temperatuur - de handmatige bediening maakt een ongecompliceerde, op behoeften gebaseerde regeling alle gaarprocessen mogelijk - optioneel met of zonder kernthermometer.Specificaties
| Serie | Bartscher SILVERSTEAM2 |
|---|---|
| Type | 5230M |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 50°C / 280°C |
| Aantal niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 2/3 GN (354 x 325 mm) |
| Tussenruimte | 74 mm |
| Bediening | Analoog |
| Programmering | Nee |
| Timer | ≤ 120 min |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 3,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 58,2 kg |
| Breedte | 630 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 670 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Combisteamer | SILVERSTEAM2 | Elektrisch | 5 Niveaus (2/3 GN) | 50°C/280°C | 3.3kW (230V) | 630x730x670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 116822 |
| EAN / Barcode | 4015613864877 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












