Bartscher Combisteamer | Gigasteam | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 Gn) | 20°c/300°c | 38.4kw (400v) | Zelfreiniging | 935x1030x1870(h)mm
€16.998,00
€12.748,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Combisteamer | Gigasteam | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 Gn) | 20°c/300°c | 38.4kw (400v) | Zelfreiniging | 935x1030x1870(h)mm | 38.4kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€16.998,00
U bespaart €4.249,50 (25%)
€12.748,50 excl. btw
€15.425,69 incl. btw
Of €5.141,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117820 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Combisteamer | Gigasteam | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 Gn) | 20°c/300°c | 38.4kw (400v) | Zelfreiniging | 935x1030x1870(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Combisteamers. Voorzien van een vermogen van 38.4 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: met timer, LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 307,5 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Maximaal garen met maximale ruimte: deze combisteamer uit de GIGASTEAM serie Bartscher met trolley voor 20 roosters in 1/1 GN-formaat is speciaal bestemd voor de productie grote hoeveelheden. Deze combisteamer is de perfecte partner de bereiding gerechten in grote horecabedrijven en verzorgingstehuizen. Met overtuigende volledige uitrusting: 4-punts-kernthermometer, Delta-T-garen, garen op lage temperaturen en een reinigingssysteem.Specificaties
| Serie | Bartscher GIGASTEAM |
|---|---|
| Type | 20110DRS |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 20°C / 300°C |
| Aantal niveaus | 20 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Tussenruimte | 65 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 2880 min / continu |
| Kernthermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Ja |
| Materiaal | RVS (behuizing, interieur) |
| Onderstel | Nee |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | USB |
| Bijgesloten | Trolley, kernthermometer |
| Vermogen | 38,4 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 310 kg |
| Breedte | 935 mm |
| Diepte | 1030 mm |
| Hoogte | 1870 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Bartscher Combisteamer | GIGASTEAM | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 GN) | 20°C/300°C | 38.4kW (400V) | Zelfreiniging | 935x1030x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117820 |
| EAN / Barcode | 4015613769745 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












