Combisteel Pizzawerkbank | 943l | 4 Deuren (en600x400) | Boven 12x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2528x800x890/1040(h)mm
€2.995,00
€2.246,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzawerkbank | 943l | 4 Deuren (en600x400) | Boven 12x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2528x800x890/1040(h)mm | 1965x680x564(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.995,00
U bespaart €748,75 (25%)
€2.246,25 excl. btw
€2.717,96 incl. btw
Of €905,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0450 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze bijzonder ruime pizzawerkbank CombiSteel is uitgevoerd met een praktisch werkblad in natuursteen met daarachter uitgebreide ruimte voor verse ingrediënten en toppings, welke met kanteldeksels kunnen worden afgesloten voor optimale hygiëne en beter temperatuurbehoud.
Krachtige KoelingDe pizzawerkbank beschikt over krachtige geforceerde koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koelruimte achter de deuren heeft capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), een veelgebruikte standaard in de horeca voor pizza- en deegverwerking, en per deur is een verstelbaar rooster meegeleverd met draagkracht tot 18 kg (gelijk verdeeld) en geleiderafstand 70 mm. Bovendien zijn aanvullende roosters apart verkrijgbaar.
Aan de bovenkant, direct achter het werkblad, is ruimte voor maar liefst 12x 1/3 GN-bakken, zodat je altijd verse gekoelde ingrediënten en toppings binnen handbereik hebt. En deze GN-ruimte boven heeft twee kanteldeksels om de inhoud te beschermen tegen bevuiling en het koudeverlies te kunnen beperken.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing en het interieur zijn afgewerkt in robuust RVS met een hoogwaardige natuurstenen werkoppervlak en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. Bovendien zorgen de verstelbare RVS poten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is een set bijpassende wielen apart verkrijgbaar voor extra flexibiliteit.
Let op, vanwege de natuurlijke aard het natuurstenen werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | 943L | 4 Deuren (EN600x400) | Boven 12x 1/3 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2528x800x890/1040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe pizzawerkbank beschikt over krachtige geforceerde koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koelruimte achter de deuren heeft capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), een veelgebruikte standaard in de horeca voor pizza- en deegverwerking, en per deur is een verstelbaar rooster meegeleverd met draagkracht tot 18 kg (gelijk verdeeld) en geleiderafstand 70 mm. Bovendien zijn aanvullende roosters apart verkrijgbaar.
Aan de bovenkant, direct achter het werkblad, is ruimte voor maar liefst 12x 1/3 GN-bakken, zodat je altijd verse gekoelde ingrediënten en toppings binnen handbereik hebt. En deze GN-ruimte boven heeft twee kanteldeksels om de inhoud te beschermen tegen bevuiling en het koudeverlies te kunnen beperken.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing en het interieur zijn afgewerkt in robuust RVS met een hoogwaardige natuurstenen werkoppervlak en de zelfsluitende deuren zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. Bovendien zorgen de verstelbare RVS poten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is een set bijpassende wielen apart verkrijgbaar voor extra flexibiliteit.
Let op, vanwege de natuurlijke aard het natuurstenen werkblad is een kleurverschil of afwijkend patroon altijd mogelijk.
Specificaties
| Bruto inhoud | 943 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1965 x D 680 x H 564 mm |
| Deur(en) | 4 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| GN-ruimte boven | 12x 1/3 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (110 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 4 |
| Roosterformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Materiaal | Natuursteen (werkblad), RVS AISI-430 (behuizing), RVS AISI-430 (intern) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 214 kg |
| Breedte | 2528 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 890 / 1040 mm |
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | 943L | 4 Deuren (EN600x400) | Boven 12x 1/3 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2528x800x890/1040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0450 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


