Diamond Beenderzaag | Rvs | 2020mm | 0.75kw | 900 T/min | 600x750x980(h)mm
€4.746,00
€3.559,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Beenderzaag | Rvs | 2020mm | 0.75kw | 900 T/min | 600x750x980(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.746,00
U bespaart €1.186,50 (25%)
€3.559,50 excl. btw
€4.307,00 incl. btw
Of €1.435,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SAX-202/9 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Beenderzaag | Rvs | 2020mm | 0.75kw | 900 T/min | 600x750x980(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Beenderzagen. Voorzien van een vermogen van 0.75 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 73,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Zaagblad in R.V.S. 2020 mm.- Snijhoogte max. 330 mm.- Frame in R.V.S. AISI 304 (afwasbaar met waterstraal)- Uitgerust met een duwsysteem en een snijdoseerplaat.- Lade om de residuen op te vangen, toegankelijk langs de buitenkant.- Afneembare behuizing en afneembare katrol voor een eenvoudig onderhoud- Katrollen in aluminium, hermetische kogellagers.- Motor met veiligheidssysteem- Spanningssysteem op het buitenste zaagblad om op een eenvoudige manier het zaagblad te vervangen. - Zaagbladschraper in PVC, eenvoudig te demonteren en vervangbaar, regeling de spanning op het zaagblad.- Bediening 24 VIP 54, veiligheidsmicroschakelaar.- Apparaat vervaardigt volgens de geldende EC-normen.Afmeting 600x750x980(h)mm
kW 0,75
Gewicht 73 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Paardenkracht 1
Inhoud m3 0,7
Specificaties
| Breedte | 600/750mm |
|---|---|
| Diepte | 560mm |
| Hoogte | 980mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.75 |
| Gewicht | 73Kg |
| Volume | 0.7 |
Bestel de Diamond Beenderzaag | RVS | 2020mm | 0.75kW | 900 t/min | 600x750x980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SAX-202/9 |
| EAN / Barcode | 5407011598291 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

