Diamond Beenderzaag Geanodiseerd | 1830mm | 0.75kw | 500x400x980(h)mm
€2.899,00
€2.174,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Beenderzaag Geanodiseerd | 1830mm | 0.75kw | 500x400x980(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.899,00
U bespaart €724,75 (25%)
€2.174,25 excl. btw
€2.630,84 incl. btw
Of €876,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SA-183/2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Beenderzaag Geanodiseerd | 1830mm | 0.75kw | 500x400x980(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Beenderzagen. Voorzien van een vermogen van 0.75 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 34,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Lintzaag in roestvrystaal 1830 mm, gemaakt onderandere voor het zagen diepvries vis en vlees.- Maximimum snijhoogte : 210mm- Motor 1Hp ,lint spanningsregelaar.- Onderstel in ganodiseerd aluminium.- Micro Veiligheidsschakelaar, motorrem lagespanningsbedieningen.- Voorzien een verplaatsingsduwer,een kaliberplaat in inox AISI 304.Afmeting 500x400x980(h)mm
kW 0,75
Gewicht 34 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Paardenkracht 1
Inhoud m3 0,38
Specificaties
| Breedte | 500mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 980mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.75 |
| Gewicht | 34Kg |
| Volume | 0.38 |
Bestel de Diamond Beenderzaag Geanodiseerd | 1830mm | 0.75kW | 500x400x980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SA-183/2 |
| EAN / Barcode | 5407011598277 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

