Emga Tafelbordje | Hout | "gereserveerd" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm
€6,75
€5,74
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Tafelbordje | Hout | "gereserveerd" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm
OP VOORRAAD
€6,75
U bespaart €1,01 (15%)
€5,74 excl. btw
€6,94 incl. btw
Of €2,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit tafelbordje EMGA geef je eenvoudig aan dat een tafel gereserveerd is. Het bordje is tweezijdig bedrukt met “Gereserveerd”, zodat de boodschap vanuit beide richtingen direct zichtbaar is. Ideaal voor gebruik op tafels in restaurants, cafés en andere horecaomgevingen.
Je plaatst het bordje stabiel op tafel dankzij de solide basis. De duurzame constructie is geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca. Door het compacte formaat neemt het weinig ruimte in beslag, terwijl de tekst goed leesbaar blijft voor gasten en personeel.
Bestel de EMGA Tafelbordje | Hout | "Gereserveerd" | 2-Zijdig | 175x30x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je plaatst het bordje stabiel op tafel dankzij de solide basis. De duurzame constructie is geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca. Door het compacte formaat neemt het weinig ruimte in beslag, terwijl de tekst goed leesbaar blijft voor gasten en personeel.
Specificaties
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de EMGA Tafelbordje | Hout | "Gereserveerd" | 2-Zijdig | 175x30x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630020 |
| EAN / Barcode | 08712591075207 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





