Santos Drankendispenser 1x12l N.34 |160w | Met Polycarbonaat Voorraadcontainer + Maatverdeling | 190x430x545(h)mm
€1.210,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Drankendispenser 1x12l N.34 |160w | Met Polycarbonaat Voorraadcontainer + Maatverdeling | 190x430x545(h)mm | 190x430x545(h)mm | 12L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.210,00 excl. btw
€1.464,10 incl. btw
Of €488,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408071 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gekoeld, voorzien een onbreekbare, polycarbonaat voorraadcontainer met maatverdeling, welke op eenvoudige wijze is schoon te maken, de ommanteling is hoogglanzend roestvrijstaal, uitgerust met een uitschakelbaar roerwerk, automatische thermostaat en lekbak.
Aansluiting voeding; 1x 230V
Frequentie: 50/60hz
Vermogen elektrisch: 160W
Koelmethode: Statisch
Koelmiddel: R134A
Inhoud: 12 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 16 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking; 27cm
Breedte verpakking: 53cm
Gewicht verpakking: 17 kg
Temperatuurbereik: 4° tot 12°C
Met lekbak: Ja
Roerwerk uitschakelbaar: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Afmeting: 190x430x545(h)mm
Bestel de SANTOS Drankendispenser 1x12L N.34 |160W | met polycarbonaat voorraadcontainer + maatverdeling | 190x430x545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding; 1x 230V
Frequentie: 50/60hz
Vermogen elektrisch: 160W
Koelmethode: Statisch
Koelmiddel: R134A
Inhoud: 12 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 16 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking; 27cm
Breedte verpakking: 53cm
Gewicht verpakking: 17 kg
Temperatuurbereik: 4° tot 12°C
Met lekbak: Ja
Roerwerk uitschakelbaar: Ja
Thermostaat: Manuele bediening
Afmeting: 190x430x545(h)mm
Specificaties
| Breedte | 190mm |
|---|---|
| Diepte | 430mm |
| Hoogte | 550mm |
| Inhoud | 1x12liter |
| Voltage | 230V |
| Watt | 160 |
| Gewicht | 15kg |
Bestel de SANTOS Drankendispenser 1x12L N.34 |160W | met polycarbonaat voorraadcontainer + maatverdeling | 190x430x545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408071 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Drankendispenser Dew5
-25% KORTING
Bartscher
