Diamond Beenderzaag | Rvs | Op Onderstel | 3000mm | 1.86kw | 700 T/min | 810x930x1870(h)mm
€10.959,00
€8.219,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Beenderzaag | Rvs | Op Onderstel | 3000mm | 1.86kw | 700 T/min | 810x930x1870(h)mm | 400kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€10.959,00
U bespaart €2.739,75 (25%)
€8.219,25 excl. btw
€9.945,29 incl. btw
Of €3.315,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SAX-310/7 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Beenderzaag | Rvs | Op Onderstel | 3000mm | 1.86kw | 700 T/min | 810x930x1870(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Beenderzagen. Voorzien van een vermogen van 1.86 kW, 400V aansluiting. Het gewicht bedraagt 195,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Zaagblad in R.V.S. 2400 mm.- Snijhoogte max. 460 mm.- Frame in R.V.S. AISI 304 (afwasbaar met waterstraal)- Uitgerust met een duwsysteem en een snijdoseerplaat.- Lade om de residuen op te vangen, toegankelijk langs de buitenkant.- Afneembare behuizing en afneembare katrol voor een eenvoudig onderhoud- Katrollen in aluminium, hermetische kogellagers.- Motor met veiligheidssysteem- Spanningssysteem op het buitenste zaagblad om op een eenvoudige manier het zaagblad te vervangen. - Zaagbladschraper in PVC, eenvoudig te demonteren en vervangbaar, regeling de spanning op het zaagblad.- Bediening 24 VIP 54, veiligheidsmicroschakelaar.- Apparaat vervaardigt volgens de geldende EC-normen.Afmeting 810x930x1870(h)mm
kW 1,86
Gewicht 195 kg
Elektrische aansluiting 400V
Frequentie 50Hz
Paardenkracht 2
Inhoud m3 1,95
Specificaties
| Breedte | 810/930mm |
|---|---|
| Diepte | 910mm |
| Hoogte | 1870mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 1.86 |
| Gewicht | 195Kg |
| Volume | 1.95 |
Bestel de Diamond Beenderzaag | RVS | Op Onderstel | 3000mm | 1.86kW | 700 t/min | 810x930x1870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SAX-310/7 |
| EAN / Barcode | 5407011598314 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

