Emga Tafelbordje | Kunststof | "reserved" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm
€2,25
€1,91
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Tafelbordje | Kunststof | "reserved" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm
OP VOORRAAD
€2,25
U bespaart €0,34 (15%)
€1,91 excl. btw
€2,31 incl. btw
Of €0,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630021 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit tafelbordje EMGA is gemaakt kunststof (polystyreen), uitgevoerd in zwart-wit en aan beide zijden bedrukt met de tekst “reserved”. Dankzij de dubbelzijdige bedrukking is het vanuit elke hoek goed zichtbaar, ideaal om een gereserveerde tafel duidelijk aan te duiden.
Bestel de EMGA Tafelbordje | Kunststof | "Reserved" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polystyreen) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart, wit |
| Breedte | 175 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de EMGA Tafelbordje | Kunststof | "Reserved" | 2-zijdig | 175x30x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630021 |
| EAN / Barcode | 08712591075214 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





