Combisteel Saladette | Pro Line | 474l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet | 1865x700x850/1375(h)mm
€4.065,00
€3.048,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Pro Line | 474l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet | 1865x700x850/1375(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€4.065,00
U bespaart €1.016,25 (25%)
€3.048,75 excl. btw
€3.688,99 incl. btw
Of €1.229,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5155 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Pro Line
Bruto inhoud (deuren) 474 liter
Koelmiddel R290 (110 g.)
Temp.bereik (°C) -2/+8
Aantal roosters 3
Boven 4x 1/1GN met glasopzet
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 40
Ontdooisysteem automatisch
MAx.omg temp (°C) 43
Isolatiedikte 50 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50/60
El.vermogen (kW) 0,4
Gewicht bruto (kg) 180
B 1865 x D 700 x H 850 / 1375 mm
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 474L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet | 1865x700x850/1375(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bruto inhoud (deuren) 474 liter
Koelmiddel R290 (110 g.)
Temp.bereik (°C) -2/+8
Aantal roosters 3
Boven 4x 1/1GN met glasopzet
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 40
Ontdooisysteem automatisch
MAx.omg temp (°C) 43
Isolatiedikte 50 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50/60
El.vermogen (kW) 0,4
Gewicht bruto (kg) 180
B 1865 x D 700 x H 850 / 1375 mm
Specificaties
| Breedte | 1865mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 180kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | PRO LINE | 474L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet | 1865x700x850/1375(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5155 |
| EAN / Barcode | 6017429612671 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





