Combisteel Saladette | Standard Line | 258l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 6x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksels | 1360x700x1085(h)mm
€1.430,00
€1.072,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Standard Line | 258l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 6x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Klapdeksels | 1360x700x1085(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.430,00
U bespaart €357,50 (25%)
€1.072,50 excl. btw
€1.297,73 incl. btw
Of €432,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0102 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Standard Line 2x 1/1 GN, 6x 1/3 GN PAN (boven)
Breedte 1360 mm Diepte 700 mm Hoogte 1085 mm
Afm.inwendig bxdxh 795x580x560 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal roosters 2
Inh. aantal GN 2x 1/1, 6x 1/3 GN PAN
Geforceerd
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooistysteem automatisch
Max.omg. temp (°C) 38
Isolatiedikte 60 mm
Gewicht bruto (kg) 145
Max.diepte GN bak mm 150
Bestel de CombiSteel Saladette | STANDARD LINE | 258L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 6x 1/3 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksels | 1360x700x1085(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 1360 mm Diepte 700 mm Hoogte 1085 mm
Afm.inwendig bxdxh 795x580x560 mm
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal roosters 2
Inh. aantal GN 2x 1/1, 6x 1/3 GN PAN
Geforceerd
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooistysteem automatisch
Max.omg. temp (°C) 38
Isolatiedikte 60 mm
Gewicht bruto (kg) 145
Max.diepte GN bak mm 150
Specificaties
| Breedte | 1360mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1085mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 145kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | STANDARD LINE | 258L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 6x 1/3 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | Klapdeksels | 1360x700x1085(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0102 |
| EAN / Barcode | 7435137814870 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







